LÍNIA BUS ESCOLAR

(LA SAVINA- ES CAP – ESCOLA, LÍNIA V273)

HORARI DE SORTIDA A CADA PUNT DEL RECORREGUT

08:15 HORES

CAN SAVINES (HÍPICA)

08:17 HORES

CASA SOLEADA (ESPLANADA)/BAR DES PEIX

08:20 HORES

VIVENDES LA CAROLINA (OFICINA BUS PAYA)

08:25 HORES

CAN JOAN MASIÀ (PARADA Nº29)

08:28 HORES

PARADA DE BUS Nº30

08:30 HORES

COMESTIBLES VERDERA

08:37 HORES

CARBÓNICAS TUR

08:40 HORES

FRUFOR/MUEBLES CARLOS

08:45 HORES

BAR ES CAP

08:50 HORES

CAN RAMON

08:55 HORES

COL·LEGI MESTRE LLUÍS ANDREU



LÍNIA BUS ESCOLAR

( ES CAP- LA SAVINA- ESCOLA, LÍNIA V273)

HORARI DE SORTIDA A CADA PUNT DEL RECORREGUT

14:00 HORES

ESCOLA

14.10 HORES

CAN RAMON

14:12 HORES

BAR ES CAP

14:20 HORES

FRUFOR/MOBLES CARLOS

14:25 HORES

HÍPICA

14:27 HORES

CASA SOLEADA (ESPLANADA)/BAR DES PEIX

14:30 HORES

VIVENDES LA CAROLINA

14:35 HORES

CAN JOAN MASIÀ

14:37 HORES

PARADA BUS Nº30

14:40 HORES

COMESTIBLES VERDERA

LÍNIA BUS ESCOLAR

(ES PUJOLS – ESCOLA, LÍNIA V279)

HORARI DE SORTIDA A CADA PUNT DEL RECORREGUT

08:30 HORES

ES PUJOLS (HOTEL SA VOLTA)

08:35 HORES

PUNTA PRIMA (CONTENIDORS)

08:40 HORES

SANT FERRAN (PARADA LÍNIA CIRCUMVALACIÓ)

08:45 HORES

GASOLINERA CAN RITA

08:55 HORES

ESCOLA



LÍNIA BUS ESCOLAR

( ESCOLA – ES PUJOLS, LÍNIA V279 )

HORARI DE SORTIDA A CADA PUNT DEL RECORREGUT

14:00 HORES

ESCOLA

14:05 HORES

GASOLINERA CAN RITA

14:10 HORES

SANT FERRAN (PARADA LÍNIA CIRCUMVALACIÓ)

14:15 HORES

PUNTA PRIMA (CONTENIDORS)

14.20 HORES

ES PUJOLS (HOTEL SA VOLTA)



LÍNIA BUS ESCOLAR

(LA MOLA – CEIP MESTRE LLUÍS ANDREU, LÍNIA V272)

HORARI DE SORTIDA A CADA PUNT DEL RECORREGUT

08:20 HORES

EL PILAR DE LA MOLA

08:27 HORES

CASA CUBANA

08:30 HORES

CAMÍ DE SA TALAIASSA

08:35 HORES

PASTISSERIA ES CALÓ

08:35 HORES

ES CALÓ

08:35 HORES

CRUCE ARENALS

08:40 HORES

CASTELLUM ROMÀ

08:45 HORES

CAN MESTRE

08:45 HORES

CAN XICU CARLOS

08:45 HORES

REAL PLAYA

08:50 HORES

HOSPITAL

08:55 HORES

COL·LEGI MESTRE LLUÍS ANDREU

LÍNIA BUS ESCOLAR

(ESCOLA – LA MOLA, LÍNIA V272 )

HORARI DE SORTIDA A CADA PUNT DEL RECORREGUT

14:00 HORES

ESCOLA

14:10 HORES

SES ROQUES

14:12 HORES

REAL PLAYA

14:14 HORES

CAN XICU CARLOS

14:16 HORES

CAN MESTRE

14:18 HORES

CASTELLUM ROMÀ

14:20 HORES

CRUCE ARENALS

14.25 HORES

ES CALÓ

14.27 HORES

PASTISSERIA ES CALÓ

14:30 HORES

CAMÍ DE SA TALAIASSA

14:32 HORES

CASA SA CUBANA

14:35 HORES

EL PILAR DE LA MOLA